Dělostřelecká linie ve druhé třetině. Sedmáci padesáti střelami sestřelili Novou Paku

Date of publication Author Petr Oberreiter

Nová Paka/Liberec - Tygří sedmáci se v utkání proti Nové Pace rozhodně nebáli střílet. Branku soupeře zasypali hned padesáti ranami a i díky své aktivitě mohli slavit vysokou výhru 13:5. Hned sedm gólů vstřelili ve druhé části, která také přinesla rozuzlení přídělu bodů.

2. kolo, čtvrtek 28. září 2017

Branky a nahrávky: Vološín, Vološín (Oberreiter), Oberreiter (Vološín), Jansa (Riedel), Riedel, Ehrenberger (Janata), Gutsu (Vološín), Oberreiter (Ehrenberger), Jakubec (Šmíd), Várady, Jansa (Várady), Hrabčák (Nebuželský), Šmíd (Nebuželský). Střely na branku: 6:50 (2:18, 2:16, 2:16). Vyloučení: 1:5. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1.

Leško Robert - Adamec Ondřej, Ehrenberger Jakub, Gutsu Olexandr, Hrabčák Damián, Jakubec Matouš, Janata Radek, Jansa Samuel, Nebuželský Adam, Oberreiter Petr, Riedel Filip, Šmíd Petr, Várady Daniel, Vološín Tadeáš, Zverka Michal

Ve čtvrtek 28. října tygří sedmáci sehráli druhé kolo Žákovské ligy, tentokrát v Nové Pace. Od začátku jsme soupeře jasně přehrávali a hrálo se převážně v naší útočné třetině, kde jsme se pokoušeli prostřelit brankáře soupeře. To se nám však nedařilo, a když v čase 04:00 přišel trest pro hráčskou lavici za příliš mnoho hráčů na ledě, soupeř z ojedinělé šance otevřel skóre utkání. Dál se hrálo stále na jednu branku, až v čase 08:09 srovnal Vološín. Stále se hrálo jen na jednu branku. Soupeř však dokázal vytěžit z minima maximum a v čase 15:30 dokázal vstřelit druhý gól.

Na to však zareagoval již po třinácti vteřinách Vološín (Oberreiter) a opět srovnal stav zápasu. První třetina skončila. Poměr střel po první třetině byl 2:18! Druhá třetina se odehrávala ve stejném duchu jako první. Postupně vstřelili branky Oberreiter (Vološín), Jansa (Riedel), Riedel. Po té se však dvakrát prosadil soupeř a bylo to opět o jednu branku. Naše další branky však přidali Ehrenberger (Janata), Gutsu (Vološín), Oberreiter (Ehrenberger). Soupeř opět skóroval. Ale účet třetiny uzavřel hráč Bílých tygrů Jakubec (Šmíd) při vlastním oslabení. Stav po druhé třetině 5:9, střely na branku ve druhé třetině 2:16.

Obraz hry ve třetí třetině byl totožný s oběma předchozími, jen branky stříleli již jen Tygři a to Várady, Jansa (Várady), Hrabčák (Nebuželský) a Šmíd (Nebuželský).

2. kolo, čtvrtek 28. září 2017