Devátá třída nasázela Střelcům třináct branek

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Deváťáci odehráli na ledě jindřichohradeckých Střelců hodně ofenzivní utkání. Směrem do defenzivy měl výkon Tygrů velké rezervy, nicméně povedené počínání na druhé straně hřiště přisoudilo našemu týmu vysoké vítězství.

nadst. 4, neděle 16. ledna 2022

Branky a nahrávky: 3. Kinter (Beran), 21. Svoboda (Blažek), 28. Kinter (Beran, Svoboda), 54. Beran (Tramba), 56. Kinter (Blažek, Jaroš) – 4. Rozsíval (Šťástka, Bartovič), 4. Bajer (Maxin), 12. Šťástka (Rozsíval, Bartovič), 17. Maxin (Rozsíval), 20. Maxin (Langer), 24. Rozsíval (Bělohorský, Bartovič), 32. Seidl (Krajdl), 33. Bartovič (Bělohorský, Rozsíval), 33. Bělohorský (Bartovič, Ehrenberger), 34. Langer (Krajdl, Bajer), 38. Šťástka, 52. Vápeník (Rozsíval, Bartovič), 57. Bartovič (Stromský, Rozsíval).

KLH Vajgar Jindřichův Hradec

M. Gabriška — F. Blažek, J. Jaroš, J. Tramba, O. Vomastek, D. Přech, A. Benák — F. Kinter, V. Beran, V. Svoboda, O. Přibyl, V. Havelka, R. Krhánek, E. Rangl, A. Hirš.

S. Charvát — J. Seidl, T. Vápeník, V. Stromský, L. Ehrenberger, D. Choma, D. Hrouda — A. Bartovič, D. Rozsíval, M. Šťástka, I. Maxin, Š. Bělohorský, A. Langer, M. Bajer, D. Krajdl, T. Plosová.

Vojtěch Fiala
„Šanci dostal brankář Sebastian Charvát – ročník 2008 – který si další start mezi staršími vysloužil skvělými výkony. Jindřichohradečtí bojovali a jejich první lajna nám celé utkání zatápěla. Pokud nás něco může štvát, tak určitě naše lehkovážnost, kterou jsme soupeři dovolili vstřelit tolik gólů. Všechny situace zároveň pramenily z rychlého protiútoku často po zbytečné ztrátě kotouče v útočném pásmu. A to Seba ještě několik nájezdů soupeře pochytal. Dařilo se nám ovšem v koncovce.“

nadst. 4, neděle 16. ledna 2022

KLH Vajgar Jindřichův Hradec