Devátá třída porazila Dynamo a dál se veze na vítězné vlně

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Tygří devítka v Pardubicích potvrdila skvělou formu a stále platí, že naposledy padla v polovině září. Do vedení se přitom hned po 22 sekundách po úvodním vhazování dostalo Dynamo. Svěřenci Vojtěcha Fialy ale pak získali převahu a soupeře porazili vysoko 9:3. Čtyři vstřelené branky si připsal David Rozsíval.

nadst. 2, sobota 18. prosince 2021

Branky a nahrávky: 1. Novák (Jansa), 17. Jansa (Vítek), 47. Jansa (Křečan) – 4. Maxin (Bajer), 9. Rozsíval (Bajer), 14. Rozsíval, 16. Kytka (Rozsíval, Seidl), 28. Bartovič (Stromský), 31. Rozsíval (Ehrenberger), 44. Stromský (Šťástka), 49. Rozsíval (Maxin), 56. Bělohorský (Stromský, Rozsíval).

HC Dynamo Pardubice

M. Etflaiš (S. Kužela) — F. Křečan, T. Novosad, E. Úlehla, J. Krejčík, J. Labašta — M. Jansa, M. Novák, M. Vítek, L. Korec, M. Drahoš, J. Vlček, J. Mandel, O. Vaško, M. Mikeska, V. Tvrdík.

Š. Bogač — V. Stromský, J. Seidl, L. Ehrenberger, T. Vápeník — D. Rozsíval, I. Maxin, M. Bajer, A. Bartovič, Š. Bělohorský, D. Kytka, M. Šťástka, D. Hrouda.

Vojtěch Fiala
„Na zápas v Pardubicích jsme se moc těšili, ačkoliv máme několik hráčů mimo sestavu a Terka Plosová je na reprezentační akci. Tým výborně doplnil Šimon Bělohorský z ročníku 2008 a poradili jsme si i v omezeném počtu. Na začátku jsme dostali smolný gól přes několik odrazů, ale podařilo se nám to rychle hodit za hlavu a ještě v první třetině výsledkově odskočit. Poctivý výkon a aktivní hra po celý zápas nám přinesly výhru.“

nadst. 2, sobota 18. prosince 2021

HC Dynamo Pardubice