Devátá třída si otevřela střelnici, proti Žďáru se prosadila sedmnáctkrát

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Utkání našich deváťáků se Žďárem nad Sázavou se změnilo v jednostrannou záležitost. Ve třetí třetině se Bílí Tygři prosadili dokonce jedenáctkrát a mohli se těšit z drtivého výsledku 17:2.

nadst. 6, sobota 05. února 2022

Branky a nahrávky: 3. Maxin, 8. Bajer (Rozsíval), 11. Langer (Kanca, Bajer), 18. Rozsíval (Maxin, Stromský), 30. Kytka (Langer), 32. Bajer (Kratochvíl), 41. Maxin, 42. Bajer, 43. Kytka (Seidl), 43. Kytka (Langer), 44. Maxin (Rozsíval), 44. Šťástka (Rozsíval), 52. Šťástka (Rozsíval), 52. Langer, 52. Bajer (Vápeník), 56. Šťástka, 60. Šťástka (Rozsíval) – 29. Katolický (Chromý), 45. Lédl (Katolický, Dočekal).

Š. Bogač (O. Kanca) — M. Kanca , J. Seidl, V. Stromský, T. Vápeník, J. Svoboda — I. Maxin, D. Rozsíval, M. Šťástka, D. Kytka, T. Plosová, A. Langer, M. Kratochvíl, M. Bajer.

SKLH Žďár nad Sázavou

D. Novák (A. Brož) — J. Kratochvíl, M. Slavíček, M. Beran, M. Kopecký — D. Dočekal, J. Jaroš, M. Lédl, R. Nejedlý, M. Teml, D. Chromý, Š. Katolický

Vojtěch Fiala
„Ačkoliv jsme se museli vypořádat s marodkou, kvůli které jsme poslední tréninky měli přibližně v deseti lidech, dostávali jsme se od prvních minut zápasu do šancí. Zásluhou dobré produktivity jsme soupeře zaslouženě přehráli velkým rozdílem jak na ledě, tak na výsledkové tabuli.“

nadst. 6, sobota 05. února 2022

SKLH Žďár nad Sázavou