Devátá třída svého soupeře nešetřila a z Chrudimi si veze vítězství 8:2

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Deváťáci prokazují skvělou formu. Z posledních jedenácti střetnutí hned deset vyhráli a nepřibrzdila je ani Chrudim, se kterou se potkali už počtvrté v sezóně. V zápase, který naši hokejisté ovládli 8:2, se střelecky prosadili všichni liberečtí útočníci!

23. kolo, sobota 08. února 2020

Branky a nahrávky: 35. Dvořák (Ješina), 44. Kašpárek (Klátil) - 4. Jansa (Jakubec), 18. Vološín (Hois), 31. Riedel (Hrabčák), 31. Fiala (Hois, Jakubec), 36. Hois (Jakubec), 39. Hrabčák (Janata, Fiala), 42. Fiala, 56. Janata (Hrabčák, Hois). Rozhodčí: Pošvář - Pavlík, Beran. Vyloučení: 6:5. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 0:4, 1:4, 1:7, 2:7, 2:8.

HC Chrudim

Klas - Dvořák, Bartok, Pamánek, Procházka - Kašpárek, Ješina, Pirner, Růžička, Zdeněk, Klátil.

Petříček - Várady, Jakubec, Nebuželský, Ehrenberger, Ciolek - Hois, Hrabčák, Fiala, Vološín, Riedel, Jansa, Janata.

Vojtěch Fiala
„Byl to zápas, který se prostě odehrál. Soupeř v deseti hráčích příliš nevzdoroval a od první do poslední minuty byl na ledě dominantní Liberec.“

23. kolo, sobota 08. února 2020

HC Chrudim