Deváťáci se na finálový turnaj naladili otočkou v derby!

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Už ve čtvrtek 14. dubna s účastí naší deváté třídy odstartuje závěrečné Mistrovství republiky. Ještě před tím naši hokejisté odehráli poslední nadstavbové kolo proti dalšímu týmu, jenž na finálovém turnaji nebude chybět – Mladé Boleslavi. Bílí Tygři rychle prohrávali, nicméně i díky dvěma trefám Adriena Bartoviče dokázali kvalitní utkání otočit ve svůj prospěch.

nadst. 13, čtvrtek 07. dubna 2022

Branky a nahrávky: 18. Bartovič, 29. Rozsíval (Kanca), 51. Bartovič (Rozsíval) – 5. Kristek (Trefil, Šilhavý).

Š. Bogač — M. Kanca , J. Seidl, V. Stromský, T. Vápeník, L. Ehrenberger — A. Bartovič, D. Rozsíval, M. Šťástka, D. Hrouda, D. Kytka, T. Plosová, A. Langer, M. Kratochvíl, M. Bajer.

BK Mladá Boleslav

F. Kovář (M. Balák) — D. Kovář, V. Tetiva, R. Šilhavý, V. Hora — M. Polanský, B. Novák, Š. Holoubek, K. Hájek, Š. Horníček, M. Trefil, M. Růžička, J. Kristek, L. Poustecký, P. Hanyš.

Vojtěch Fiala
„Ačkoliv z hlediska kvalifikace na závěrečný turnaj už neměl zápas větší význam, rozhodně jsme nechtěli Boleslavi dovolit odvézt si body a dostat se nám pod kůži. Povedlo se nám to, utkání navíc perfektně splnilo princip kvalitní přípravy na mistrovství, které začíná příští čtvrtek v Ostravě - Porubě. V pátek ještě odjíždíme na dva dny na minisoustředění do Salzburgu a pak už budeme vše směřovat k vyvrcholení sezóny. Naše cíle jsou nejvyšší, ale zároveň náš hlavní spojenec musí být nadále pokora, bojovnost a týmový duch.“

nadst. 13, čtvrtek 07. dubna 2022

BK Mladá Boleslav