Deváťáci ztratili přestřelku s Dynamem

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Šelmy se prosadily jako první, Pardubičtí nicméně rychle otočili skóre ve svůj prospěch. Naši deváťáci se snažili s nepříznivým vývojem něco udělat, ale i kvůli výkonu domácího brankáře Matěchy jim nebylo přáno.

25. kolo, sobota 15. února 2020

Branky a nahrávky: 15. Dostál (Oliva), 15. Novák, 17. Novák (A. Fiala), 37. Oliva (A. Fiala, Šmerda), 38. A. Fiala (Hiemer, Sopoušek), 59. Sopoušek (A. Fiala, Hiemer) - 6. S. Fiala (Vološín, Várady), 38. Nebuželský (Janata, Jobek), 42. Hrabčák (Jakubec, Janata). Rozhodčí: Čížek - Landsmann, Obr. Vyloučení: 7:5. Využití: 1:2. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 0:1, 4:1, 4:2, 5:2, 5:3, 6:3

HC Dynamo Pardubice

Matěcha - Šmerda, Maštalíř, Oliva, Straka - Hiemer, Sopoušek, Lang, Dostál, A. Fiala, Novák, Vrba.

Petříček (30. Leško) - Várady, Jakubec, D. Pérez, Nebuželský, Ehrenberger - Hrabčák, S. Fiala, Vološín, Riedel, Jansa, Janata, Jobek.

Vojtěch Fiala
„Nezasloužili jsme si vyhrát. I přes naši převahu v ofenzivní fázi jsme nepodali ideální týmový výkon. Nekoukali jsme se dozadu a Pardubice bojovaly, proměnily šance a hrály až do posledního hvizdu. Klíčovým hráčem byl domácí gólman Matěcha, který si dal naše střelce ke svačině.“

25. kolo, sobota 15. února 2020

HC Dynamo Pardubice