Devítka pokračuje na vítězné vlně! Po obratu slaví také v derby

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Tygří deváťáci odehráli v Mladé Boleslavi těžký zápas, ve kterém prohrávali. Ve druhé třetině ovšem rozhodli o svém úspěchu, když se třikrát prosadili. Naši hokejisté předvedli skvělý týmový výkon a připsali si už 22. vítězství v řadě!

nadst. 8, sobota 19. února 2022

Branky a nahrávky: 7. Kurka (Kovář) – 15. Rozsíval (Maxin, Seidl), 27. Maxin (Kratochvíl), 34. Maxin (Vápeník), 35. Šťástka (Vápeník).

BK Mladá Boleslav

M. Balák (F. Kovář) — D. Kovář, K. Barták, V. Tetiva, K. Macháček, R. Šilhavý, M. Nedvěd — M. Polanský, A. Kurka, K. Hájek, Š. Horníček, M. Trefil, M. Růžička, J. Kristek, L. Poustecký.

Š. Bogač (O. Kanca) — J. Seidl, D. Hrouda, T. Vápeník, V. Stromský — I. Maxin, D. Rozsíval, M. Šťástka, D. Kytka, T. Plosová, A. Langer, D. Krajdl, M. Kratochvíl, M. Bajer

Vojtěch Fiala
„Jsme moc rádi, že jsme zápas zvládli. A hlavně, jakým způsobem! Nasazení a týmová práce byly klíčové atributy naší výhry. První třetina byla od obou týmů trošku nervózní, ale s přibývajícím časem výkon našich hráčů rostl. Velkou pochvalu zaslouží obránci, protože se protihráči nedokázali prosazovat v situacích jeden na jednoho. Útočníci směrem dozadu zas parádně dobruslovali a celé to bylo podtržené výkonem brankáře. Teď se připravíme na dvojzápas s Hradcem a doufám, že navážeme tam, kde jsme skončili.“

nadst. 8, sobota 19. února 2022

BK Mladá Boleslav