Devítka si kanonádou zajistila účast na MČR!

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Utkání deváté třídy s Jindřichovým Hradcem bylo jednostrannou záležitostí. Po gólově skromnější první třetině Bílí Tygři svého soupeře jednoznačně přehráli a zvítězili 16:2. Výhrou si navíc definitivně rezervovali místo na mistrovství České republiky, kde ve společnosti nejlepších tuzemských týmů mohou zabojovat o mistrovský titul!

nadst. 12, sobota 26. března 2022

Branky a nahrávky: 14. Šťástka (Langer, Bartovič), 15. Rozsíval (Choma), 25. Kytka (Bartovič, Svoboda), 27. Bajer, 29. Ehrenberger (Bartovič), 33. Bartovič (Choma), 34. Bajer (Kytka), 36. Rozsíval (Stromský), 40. Bajer, 43. Vápeník (Hrouda), 45. Šťástka (Rozsíval, Vápeník), 47. Hrouda (Bartovič, Svoboda), 49. Rozsíval (Hrouda, Vápeník), 54. Bartovič (Rozsíval), 54. Stromský (Hrouda), 55. Choma (Vápeník) – 30. Svoboda (Krhánek), 44. Krhánek (Strachota).

Š. Bogač (S. Charvát) — J. Seidl, V. Stromský, T. Vápeník, L. Ehrenberger, J. Svoboda — D. Hrouda, D. Rozsíval, M. Šťástka, A. Bartovič, D. Kytka, D. Choma, A. Langer, M. Bajer.

KLH Vajgar Jindřichův Hradec

D. Humhal (M. Gabriška) — D. Přech, A. Benák, J. Jaroš, F. Blažek, J. Tramba, O. Vomastek — F. Kinter, J. Strachota, V. Svoboda, V. Beran, R. Krhánek, O. Přibyl, V. Havelka.

nadst. 12, sobota 26. března 2022

KLH Vajgar Jindřichův Hradec