Divoký zápas devítky s Boleslaví rozhodla špatná disciplína

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Devátá třída přivítala v derby Mladou Boleslav a souboj to byl pořádně vyhrocený. Liberečtí dvakrát dotáhli těsný náskok soupeře, poté ovšem za stavu 2:2 obdrželi dvě slepené branky za sebou v oslabení a tým z města automobilů už vedení i přes snahu Tygrů nepustil.

4. kolo, sobota 28. září 2019

Branky a nahrávky: 15. J. Pérez (Janata), 23. Dvořák (Jobek), 34. Dvořák (Hois, Jobek), 60. Ehrenberger - 12. Šindelář (Halman), 17. Hradec (Vítek), 26. Sypecký (Král), 27. Vochvest (Halman), 28. Steklý (Král, Vlasák), 60. Vítek (Vlasák). Rozhodčí: Kaňkovský, Podrazil. Vyloučení: 9:5, navíc Ehrenberger (LIB) 10 min. za zásah do oblasti hlavy a krku. Využití: 1:3. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:5, 3:5, 3:6, 4:6.

Petříček - Varády, Jakubec, D. Pérez, Dvořák, Ehrenberger - Hois, Hrabčák, Fiala, J. Pérez, Vološín, Shpilka, Jansa, Nebuželský, Janata, Jobek.

BK Mladá Boleslav

Forst - Vítek, Halman, Vochvest, Hlinský - Hasman, Hradec, Sypecký, Vlasák, Lisler, Steklý, Šindelář, Sporysch, Flieger, Král.

Vojtěch Fiala
„Byl to zatím jeden z nejtěžších zápasů letošní sezóny. Bylo to vyhrocené, Boleslav nás navíc fyzicky předčila a potrestala naši nedisciplinovanost. Fauly některých hráčů byly bohužel naprosto zbytečné nesmyslné a taky ne všichni díky tomu utkání dohráli až do konce. Na jedné straně máme ze zápasu několik kluků pomlácených a zraněných od zblokovaných střel. Na druhé straně osm vyloučení, z nichž pět byla čistě naše lehkomyslnost a zbytečnost.“

4. kolo, sobota 28. září 2019

BK Mladá Boleslav