Dobrá práce! Osmáci na úvod ligy roznesli Chrudim

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Liberec - Byl to povedený zápas. Tygří osmá třída vstoupila do nové sezony na výbornou a úvodního soupeře z Chrudimi jednoznačně přehrála 14:1. Sedm branek přitom nasázela v poslední třetiny duelu, nejproduktivnějšími hráči našeho mužstva byli Samuel Jansa (3+2) a Milan Jobek (4+3).

I. kolo, sobota 15. září 2018

Branky a nahrávky: Vološín (Jobek), Oberreiter (Jobek), Jansa (Oberreiter), Pérez J. (Vološín), Pérez J. (Ehrenberger), Janata (Jansa), Jobek, Jansa, Riedel (Jobek), Jobek (Jansa), Jansa, Jobek, Vološín (Ehrenberger), Jobek (Janata). Vyloučení: 6:6. Využití: 2:0. V oslabení: 1:0. Střely na branku: 50:8 (14:3, 21:2, 15:3).

Leško Robert - Ehrenberger Jakub, Adamec Ondřej, Riedel Filip, Varády Daniel, Janata Radek, Jakubec Matouš, Pérez Diego, Pérez Jaromír, Oberreiter Petr, Hois Vojtěch, Vološín Tadeáš, Mitlener Ondřej, Jansa Samuel, Nebuželský Adam, Jobek Milan Tadeáš

Trenér Vojtěch Fiala o podcenění soupeře

„O podcenění jsem se nebál. Tým je po přípravě natěšený na mistráky, horší situace by byla, kdyby se další zápas hrál hned následující den. To mají hráči předchozí zápas ještě čerstvě v hlavách a bylo by to těžší.“

Osmáci versus Chrudim (1. kolo 2018/2019)

Vojtěch Fiala
„Povedený start na úvod ligy. Soupeři byli všude o krok za námi, ale hráli až do konce zápasu. Dostali jsme se do ohromného množství příležitostí, ale zdaleka ne se všemi jsme naložili, tak jak by se slušelo. Teď nás čekají Pardubice, což bude ještě těžší prověrka. Každopádně už se těšíme na další kolo. Věříme, že týmu vydrží tato chuť, se kterou jsme vlétli na Chrudim.“

I. kolo, sobota 15. září 2018