Dorost "B" v nájezdovém drama udolal Mladou Boleslav!

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Mladá Boleslav/Liberec - Až samostatné nájezdy musely rozhodnout utkání mladšího dorostu "B" Bílých Tygrů a stejné věkové kategorie Mladé Boleslavi. Domácí vedli již 3:1, nicméně po brankách Foldy a Strnada dospěl zápas až do nastaveného času. Nakonec výhru vystřelil Tygrům v nájezdech Václav Moc.

25.kolo, sobota 07. ledna 2017
3:4sn
(1:1, 2:1, 0:1 - 0:0)

Branky a nahrávky: 3. Měchura (Bartoš), 34. Folda (Kvapil, Kollert), 50. Strnad, rozh. náj. Moc.

Bílí Tygři Liberec "B"

Čajan (30. Král) - Bartoš, Holec, Moc, Kovář, Šedivý, Kollert, Hladík, Pípa - Strnad, Nezbeda, Jakubec, Pojsl, Měchura, Racek, Folda, Brandejský, Kvapil, Rossmy, Helcl

Václav Lacek
„V bojovném utkání jsme díky týmovému duchu dokázali smazat dvougólové manko a uspět v nájezdech. Až na osmý pokus rozhodl Václav Moc.“

25.kolo, sobota 07. ledna 2017
3:4sn