Dorostenci na Karlovy Vary nestačili. Domů se vrací bez bodu

Liberec – Libereckým dorostencům se v zápasu s Karlovými Vary nedařilo. Ve třetí dvacetiminutovce se podařilo Vološínovi náskok Energie snížit, na obrat to ale nestačilo. Liberec prohrál 1:4 a vrací se pod Ještěd bez bodu.

První část nabídla pouze jeden gólový moment. Jediným střelcem se stal domácí Matěj Zeman, který po nahrávce Tobiáše Pastora střílel přesně do sítě a poslal tak Karlovy Vary do vedení. K vyrovnání neměl daleko Jaromír Pérez, trefil ale pouze brankářovu lapačku.

I ve druhé dvacetiminutovce byla k vidění také pouze jedna trefa. Ve třicáté šesté minutě vystřelil Matěj Zeman. Puk ale zůstal v brankovišti, kde se nejlépe zorientoval Jakub Anton, který posunul kotouč za Hambálkova záda a navýšil tak náskok domácí Energie.

Karlovým Varům se podařilo skóre zvednout i v poslední části, z pravého kruhu se David Šilhan trefil přesně mezi tři tyče. Tygři se ale nevzdali a nakonec snížili. Důkazem toho byla skvělá střela Tadeáše Vološína, díky které byl rozdíl opět dvoubrankový. Posledním střelcem zápasu se ale stal opět domácí Matyáš Váňa, který z poloviny hřiště pálil do prázdné klece a upravil tak stav zápasu na konečných 4:1.