Drtivá druhá třetina v podání šesťáků! Tygři porazili Dynamo 7:0

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Pardubice/Liberec - Jasná záležitost. Naše mužstvo díky výborné druhé periodě přehrálo pardubické Dynamo vysoko 7:0 a získalo do tabulky další dva body. Po dvou gólech vstřelili David Rozsíval se Šimonem Bělohorským.

IX.kolo, sobota 03. listopadu 2018

Branky a nahrávky: 12. Rozsíval (Bartovič, Ehrenberger L.), 23. Borysenko (Rozsíval), 27. Rozsíval (Bartovič), 36. Bartovič (Bělohorský, Ehrenberger L.), 36. Bělohorský (Rozsíval, Bartovič), 40. Maxin (Bajer), 55. Bělohorský (Bartovič). Vyloučení: 8:3, navíc Vrba 5 + do konce za vražení na hrazení. Bez využití. Diváci: 51.

HC Dynamo Pardubice

Martínek (Kužela) - Bezpalec, Křečan, Novosad, Valkoun, Vrba, Úlehla (C), Bahenský, Vlček - Hrubý, Rolinek, Lempach, Tvrdík, Mandel, Korec, Kment, Mandys, Drahoš

Štrincl - Baksalary, Kanca M., Rychtárik, Rozsíval, Štástka, Vápeník, Borysenko, Maxin, Bartovič, Stromský, Bajer, Ehrenberger L., Bělohorský, Kříž

Trenér Vojtěch Fiala o pěti gólech ve druhé třetině:

„Byli jsme aktivnějším týmem od první třetiny. Ve druhé nám to tam napadalo. I ve chvílích, kdy jsme šance neproměnili, jsme měli na střídačce skvělou bojovnou atmosféru. Díky tomu jsem týmu věřil. Za stavu 0:0 to byla jen otázka času.“

Šesťáci versus Dynamo Pardubice 2018 top 2

Šestá třída versus Pardubice top 2018

Vojtěch Fiala
„Z naší strany velmi povedený zápas. Od první chvíle jsme měli navrch. Cením si udržené nuly, kdy jsme poctivým přístupem, výborným napadáním a dobruslováním soupeře do mnoha příležitostí nepustili.“

IX.kolo, sobota 03. listopadu 2018

HC Dynamo Pardubice