Drtivá výhra v derby! Šestka smetla Vlky, k vidění bylo 23 gólů

Liberec - Tygří šesťáci si proti Jablonci otevřeli pořádnou střelnici. Gólově se jich prosadilo hned deset! Utkání hodně ovlivnila efektivita Libereckých v úvodu duelu. Už v páté minutě vedli o čtyři trefy a s chutí přidávali další. Šest bodů (4+2) zaznamenal Šimon Bělohorský.

Ctibor Jech ml.
TJ Bílí Tygři Liberec
„Během první třetiny jsme snad ze šesti střel dali pět branek, což ovlivnilo ráz celého zápasu. Náš tým hrál velmi dobře, kluci si parádně dávali puky a viděli jsme opravdu hezké akce. Na druhé straně byl hodně vidět Štěpán Grebeníček, který nastřílel hattrick. I Jablonec dal pěkné góly. Na naší straně byl týmem jako nejlepší hráč vyhlášen Šimon Bělohorský, spolu s ním i David Werner a Matěj Hrášek. Kluky chválíme za dobře odmakaný zápas. Dalo se na to dívat, byl to pěkný hokej."