Druhá ztráta v sezoně. Šestá třída remizovala s Hradcem Králové

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Liberec - Škoda. Šestá třída Bílých Tygrů v zápase proti stejně staré věkové kategorii Mountfieldu vedla, nakonec však duel kvůli sérii trestů obou týmů skončil remízou. Soupeř vyrovnal v 58. minutě, během duelu padly hned čtyři přesilovkové trefy.

X. kolo, neděle 04. listopadu 2018

Branky a nahrávky: 8. Kříž, 16. Rozsíval (Kanca M., Bajer), 35. Borysenko, 37. Bajer (Štástka), 48. Vápeník - 15. Prachař (Vencl, Frolík), 29. Marek, 31. Novotný, 57. Frolík (Černý, Prachař), 58. Pánek (Langer). Vyloučení: 10:9. Využití: 1:3. V oslabení: 1:0.

Štrincl - Baksalary, Kanca M., Rychtárik, Rozsíval, Štástka, Vápeník, Borysenko, Maxin, Bartovič, Stromský, Bajer, Ehrenberger, Bělohorský, Kříž

Mountfield HK

Záruba (Petřík) - Marek, Černý, Fejfar, Pánek, Hafner, Prachař - Vencl, Kulhánek, Forejtek, Novotný, Frolík, Hornych, Tomka, Vaněk, Langer, Šichan

Trenér Ctibor Jech o herním výpadku v závěru:

„Určitě za to může i naše předchozí dobrá forma. Kluci zažívají sezonu, kdy většinu zápasů vyhrávají celkem jednoznačně. Situace jako ze zápasu s Hradcem neznají a nemají s nimi zkušenost. Pořád se učí, ale tato ztráta je probere. Když to hráči zažijí, je to určitě lepší, než když o tom jenom slyší a někdo je na to upozorňuje. Po zápase jsme k nim měli samozřejmě ale promluvu. Tak to bohužel je a to k tomu patří. “

Ctibor Jech
„Až do 55. minuty to byl z naší strany dobrý zápas. Soupeře jsme přehrávali, ale vypustili jsme závěr. Jako kdyby už byl konec. Soupeř dal dva, tři góly a dvě minuty do konce utkání srovnal skóre. Koukali jsme, co se děje... Pokazili jsme si to svými chybami, remíza je určitě ztráta. Kluci se přestali koncentrovat a Hradec neměl, co ztratit.“

X. kolo, neděle 04. listopadu 2018

Mountfield HK