Dvojciferný rozdíl! Sedmáci skolili Trutnov deseti góly

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Liberec - Zápasu z liberecké strany nechybělo nic. Tygři sedmé třídy nasázeli soupeři z Trutnova hned deset branek a připsali si další dva body do tabulky. Nejvíc branek přinesla první třetina, během níž se naše mužstvo trefilo čtyřikrát.

N5, sobota 19. ledna 2019

Branky a nahrávky: 4. Ulman (Plosová), 5. Tomka (Ulman), 28. Bartovič (Ulman, Shpilka), 19. Shpilka (Klimov), 23. Jína Jan (Kadlec), 25. Moussa (Macháček), 37. Bartovič, 47. Kadlec (Jína Jan), 52. Kučera (Plosová), 58. Shpilka (Plosová, Macháček). Vyloučení: 1:0. Bez využití. Diváci: 47.

Tomeš, Macourek - Ficenec, Macháček, Kučera, Jína Jan, Plosová, Ulman, Klimov, Bartovič, Kadlec, Shpilka, Tomka, Moussa, Průšek

Jiří Peřina
„Kluci si se slabším soupeřem snadno poradili a dokázali se i prosazovat.“

N5, sobota 19. ledna 2019