Fantazie! Deváťáci i ve skromném počtu porazili Boleslav, rozhodla poslední minuta

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Tygří devítka dohrávala dvakrát odložené utkání na ledě Mladé Boleslavi. Vinou obsáhlé marodky nastoupila jen s dvanácti hráči do pole, přesto brala plný počet bodů! O vítěznou branku se v čase 59:33 postaral Jakub Seidl. Bílí Tygři si výhrou nad rivalem zajistili první místo v základní části.

14. kolo, středa 01. prosince 2021

Branky a nahrávky: 24. Hanyš (Trefil), 44. Kovář (Kristek) - 11. Bartovič, 52. Šťástka (Bartovič), 60. Seidl. Vyloučení: 4:3. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0.

BK Mladá Boleslav

F. Kovář - D. Kovář, Macháček, Tetiva, Hora, Nedorost - Holoubek, Horníček, Růžička, Poustecký, Hájek, Polanský, Trefil, Kurka, Kristek, Hanyš, Pinkas.

Bogač - Vápeník, Stromský, Seidl, Ehrenberger, M. Kanca - Plosová, Kratochvíl, Kytka, Bartovič, Langer, Šťástka, Bajer.

Vojtěch Fiala
„Na derby jsme se po odkladech hodně těšili. Bylo to pro nás speciální, protože jsme mohli využít jen dvanáct hráčů do pole. Všem chceme s Liborem Daňkem za výkon poděkovat, hráči byli soudržní na ledě i na střídačce. Zápas krásně podtrhl zakončení první části ligy devátých tříd a doufám, že se v tomto duchu budeme rvát i v nadstavbě. To, že jsme vyhráli základní část, nám dává terč na záda. Těšíme se na další vyrovnané bitvy, jako v Boleslavi.“

14. kolo, středa 01. prosince 2021

BK Mladá Boleslav