Hattrick Charváta a skvělý výkon Nováka. Mladší dorost převálcoval Kometu!

Date of publication Author Kryštof Rossmann

I podruhé v letošní sezóně dokázali mladší dorostenci Bílých Tygrů přehrát stejně starou věkovou kategorii brněnské Komety. Definitivně rozhodla až poslední perioda, ve které se šelmy prosadily hned pětkrát, navíc zde dovršil svůj hattrick Adam Charvát.

10. kolo, čtvrtek 15. října 2015

Branky a nahrávky: 4. Šafařovský (Rychlovský), 7. Bitman (Dospěl), 18. Hájek (Charvát, Rychlovský), 35. Charvát, 46. Virág (Adamec), 50. Rychlovský (Maťátko, Hájek), 53. Charvát (Dospěl, Hájek), 55. Maťátko (Hájek), 55. Charvát (Dospěl) - 6. Kunc (Vašíček D., Vašíček P.), 29. Čajkovič (Lašák), 34. Čajkovič (Vašíček P., Kučeřík). Rozhodčí: Wagner - Maštalíř, Svoboda. Vyloučení: 12:8 + Vašíček P. (KOM) 5 + do konce utkání hrubost. Využití: 0:1. V oslabení: 1:0. Střely na branku: 55:31. Diváci: 46.

Novák - Aubrecht, Adamec, Šuráň, Charvát, Nikolič, Had, Ira - Rychlovský, Dospěl, Šír, Maťátko, Jeník, Bitman, Hájek, Kotyza, Virág, Šafařovský

HC Kometa Brno

Pleticha - Masár, Holemý, Vašíček P., Gloz - Kavický, Vašíček D., Čajkovič, Novák, Kučeřík, Rohla, Kudrna, Svoboda, Kunc, Brůžek, Lašák

10. kolo, čtvrtek 15. října 2015