Jeden gól na Českou Lípu nestačil, osmáci tedy poprvé padli

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Osmá třída po třech poměrně jasných výhrách poprvé narazila domácí souboj s Českou Lípou jí totiž nevyšel zdaleka podle představ. Jedinou branku svěřenců Vojtěcha Fialy vstřelil Denis Ciolek.

4. kolo, pátek 27. září 2019

Branky a nahrávky: 48. Ciolek (Plosová) - 22. Čunát, 24. Škoda (Šlechta), 60. Šmejkal (Čunát). Rozhodčí: Krejbich, Kaňkovský. Vyloučení: 7:6. Využití: 0:0. V oslabení: 0:1. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:3.

Tomeš - Ulman, Klimov, Průšek, Ciolek - Riedel, Hájek, Jakub Jína, Zenker, Moussa, Zverka, Plosová, Jan Jína.

HC Predators Česká Lípa

Dobrovolný - Dobíhal, Šmejkal, France, Bahník - Škoda, Zikmund, Čunát, Havel, Šlechta, Vondruška, Kučera, Štěrba.

Vojtěch Fiala
„Bohužel jsme se neprosadili. Hráli jsme po rozích hřiště a bez zarputilosti, což nás stálo zápas. Od hráčů, kteří dnes nastoupili, bychom čekali více, zejména, co se týká jejich bojovnosti a přímočarosti.“

4. kolo, pátek 27. září 2019

HC Predators Česká Lípa