Juniorka porazila Boleslav a posouvá se tak na první místo!

Date of publication Author Kristýna Šlechtová

Liberec – Na ledě Bruslařů se hrál velice vyrovnaný hokej. V zápase se velmi dlouho čekalo na první gól. Poslední část ale dopadla lépe pro Liberec, který zvítězil 2:1.

nadst. 11, čtvrtek 17. března 2022

Branky a nahrávky: 49. Polák – 48. Plos, 49. Plos (Zajíček). Rozhodčí: Fraňo, Glanc – Svobodová, Klouček. Vyloučení: 4:2. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 100. Střely na branku: 28:34. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2.

BK Mladá Boleslav

Stuchlík (J. Král) – Moravec, Němec, Vacík, Křepelka, Hrouda, Rajgl – Simon, Závora, Polák, Brouček, Půček, Vlasák, Hruška, Hamršmíd, Hašlar, Vyroubal, Plíšek

D. Král (Vopravil) – Starý, Šedivý, Kovář, Hampl, Hladík, Patzelt – Leden, Nezbeda, Jansa, Kříž, Jiruš, Měchura, Plos, Cikhart, Jenčovský, Zajíček, Gajda

V první třetině se ani jeden z týmů nedokázal prosadit. Bílí Tygři sice nabídli Bruslařům přesilovou hru, tu ale nedokázali využít, a tak stav zůstal nezměněný.

Ve druhé dvacetiminutovce se skóre také neměnilo. Liberec měl sice velké šance ve dvou početních výhodách, branka z nich ale nepadla.

Změna stavu nastala až v posledním dějství. Jako první se povedlo trefit libereckému Lukáši Plosovi. Za Boleslavské vyrovnal Vojtěch Polák. Na vyrovnávací branku našel ale rychlou odpověď opět Lukáš Plos, který tak upravil skóre zápasu na konečných 2:1.

nadst. 11, čtvrtek 17. března 2022

BK Mladá Boleslav