Kanonáda na závěr! Deváťáci vítězně ukončili základní část

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Devátá třída v posledním kole základní části přehrála Chrudim rozdílem několika tříd. Rozhodnuto bylo už po první třetině, kterou náš tým ovládl o osm branek.

15. kolo, neděle 05. prosince 2021

Branky a nahrávky: 2. Bajer (Kříž), 6. Rozsíval (Vápeník), 10. Seidl (Ehrenberger, Šťástka), 11. Rozsíval, 12. Šťástka (Ehrenberger, Rozsíval), 16. Kytka (Rozsíval), 18. Kratochvíl (Bajer), 20. Šťástka (Rozsíval, Vápeník), 21. Kytka (Šťástka), 30. Šťástka (Rozsíval, Ehrenberger), 37. Plosová (Vápeník, Bajer), 42. Kratochvíl (Kytka), 42. Kytka (Kratochvíl), 47. Vápeník (Kanca), 55. Kratochvíl (Vápeník), 56. Ehrenberger (Kříž, Seidl), 59. Vápeník (Rozsíval), 60. Kříž (Ehrenberger), 60. Rozsíval – 58. Postupa.

O. Kanca — T. Vápeník, L. Ehrenberger, J. Seidl, M. Kanca — D. Rozsíval, M. Šťástka, D. Kytka, M. Kratochvíl, M. Bajer, S. Kříž, T. Plosová.

HC Chrudim

Š. Pavlík — Š. Řivnáč, L. Hron, P. Šmatera, M. Urválek, J. Krejčík, J. Řehořek, A. Bezpalec — M. Postupa, J. Kábele, T. Pavliš, J. Sochor, Š. Dvořák.

Vojtěch Fiala
„Soupeře jsme od prvních minut jasně přehrávali. Bylo to pro nás zakončení první části soutěže a teď už se připravíme na nadstavbu. Chceme navázat na dosavadní průběh soutěže a věříme, že naše sezóna bude co nejdelší. Dáváme si ty nejvyšší cíle!“

15. kolo, neděle 05. prosince 2021

HC Chrudim