Kolín skóroval jako první, deváťáci ale utkání s přehledem ovládli. Jobek se trefil pětkrát!

Kolín - Devítka potvrdila roli favorita a proti Kozlům se prosadila hned desetkrát. Na první branku přitom hosté čekali až do osmnácté minuty. Poté se však otevřela střelecká stavidla a Liberečtí duel jasně zvládli. Senzační výkon předvedl Milan Tadeáš Jobek, jenž k pěti brankám přidal ještě dvě asistence!

21. kolo, sobota 01. února 2020
2:10
(1:1, 0:6, 1:3)

Branky a nahrávky: 3. Terč (Houžvička, Dvořák), 47. Houžvička - 18. Jobek, 21. Jobek, 24. Fiala (Vološín, Jansa), 25. Jobek (Jakubec), 27. Jansa (Jobek), 30. Jansa (Nebuželský, Vološín), 32. Hois (Jobek, Hrabčák), 44. Jobek (Janata), 47. Vološín (Fiala), 57. Jobek. Rozhodčí: Procházka, Marvan. Vyloučení: 6:8. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 1:0, 1:8, 2:8, 2:10.

SC Kolín

Mrázek - Houžvička, Mráz, Dvořák, Pilný - Lebeda, Terč, Švanda, Janek, Kašpar, Hora, Schönauer, Franc.

Petříček - Várady, Jakubec, Nebuželský, Ehrenberger - Hrabčák, Fiala, Vološín, Jansa, Janata, Jobek, Hois.

Vojtěch Fiala
„Měli jsme slabší rozjezd v první třetině, jinak to byl ale zápas na jednu branku. Podařilo se nám proměnit vytvořené příležitosti a od poloviny střetnutí bylo rozhodnuto.“