Kvalitní výkon po celých šedesát minut! Devátá třída přehrála Buldoky 10:2

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Tygří deváťáci v Neratovicích navázali na skvělou formu a znovu zvítězili. Domácí Buldoky porazili 10:2 a zcela přesně tak zopakovali výsledek z minulého týdne proti Kolínu. Liberečtí opanovali všechny třetiny a pomohli si i využitými přesilovkami.

5. kolo, sobota 10. října 2020

Branky a nahrávky: 5. Růžička (Pohořelý), 42. Hnízdil (Pešan) – 10. Shpilka (Hájek), 16. Macháček, 16. Průšek (Shpilka), 34. Prokůpek (Průšek), 35. Jína (Ciolek), 36. Prokůpek (Jína), 39. Jína (Klimov), 41. Hájek (Shpilka), 44. Jína (Hájek), 49. Shpilka. Vyloučení: 8:4. Využití: 0:3. V oslabení: 0:0.

HC Neratovice

D. Šeda — Š. Zavoral, M. Chabada, J. Mrňavý, M. Herčík — M. Růžička, F. Hnízdil, D. Pešan, T. Pohořelý, M. Farkaš, P. Horák, P. Kašpárek, F. Zvěřina, M. Klar.

F. Macourek — P. Průšek, M. Macháček, D. Ciolek, N. Klimov, T. Tomka, J. Ficenec — V. Shpilka, J. Jína, M. Hájek, T. Prokůpek, J. Jína, J. Zenker, M. Ulman.

5. kolo, sobota 10. října 2020

HC Neratovice