Ligová rozlučka úspěšná! Osmáci vyhráli poslední duel LSŽ v roce 2018

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Liberec - Výborně! Osmá třída zvládla poslední ligový duel roku 2018 na jedničku. V souboji s Chrudimí inkasovala pouze jednou, zatímco sama skórovala hned dvanáctkrát. Tygři se budou o pauze připravovat na klíčové duely s největšími soupeři o první příčku tabulky.

XV.kolo, sobota 15. prosince 2018

Branky a nahrávky: Vološín (Jansa), Jobek (Janata), Hois (Janata), Peréz Diego (Vološín), Zverka (Ehrenberger), Shpilka (Jansa), Ehrenberger (Jansa), Jobek (Hois), Hrabčák (Vološín), Shpilka, Hois, Jansa (Ehrenberger). Střely na branku: 32:10 (10:2, 6:4, 16:4). Vyloučení: 2:4. Využití: 1:0.

Leško Robert, Petříček Matyáš - Ehrenberger Jakub, Jakubec Matouš, Pérez Diego, Oberreiter Petr, Janata Radek, Hrabčák Damian, Pérez Jaromír, Hois Vojtěch, Zverka Michal, Vološín Tadeáš, Jansa Samuel, Jobek Milan, Shpilka Vasyl, Průšek Pavel, Ciolek Denis

Trenér Vojtěch Fiala o poslední výhře v soutěžním utkání během roku 2018:

„Víc než vysoké vítězství mě těší série dobrých výkonů. Po vánoční přestávce se připravíme na těžké lednové zápasy a turnaj v Karlových Varech, kde se setkáme s nedávnými soupeři z DTS: Plzní, Chomutovem a domácí Energií.“

Osmáci závěr roku 2018 2

Vojtěch Fiala
„Kluci nic nepodcenili a poslední soutěžní zápas v tomto roce byl rozhodnutý prakticky po pár minutách. Herní převahu jsme si drželi po celou dobu utkání. Ačkoliv nebylo tempo nikterak závratné, všechny tři lajny vytvářely na ledě pěkné kombinace a gólový příděl si tentokrát spravedlivě rozdělily.“

XV.kolo, sobota 15. prosince 2018