Lípa kousala, skvělá třetí část nicméně zařídila osmákům další vítězství

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Výběr U14 se v České Lípě dostal do rychlého čtyřgólového vedení, a zdálo se, že je na nejlepší cestě k výhře. Jenže domácí celek zabral a dokázal skóre vyrovnat! Definitivně tedy rozhodla až závěrečná dvacetiminutovka.

3. kolo, neděle 27. září 2020

Branky a nahrávky: 17. Šlechta (Kulhánek), 22. Košnar (Bahník), 25. Kulhánek (Havel), 30. Sturhár (Šlechta, Havel) – 7. Bartovič (Rozsíval), 8. Šťástka (Bajer), 9. Kytka (Vápeník), 11. Maxin (Bajer), 31. Rozsíval (Bartovič), 52. Kanca, 53. Rozsíval (Bartovič), 53. Stromský (Bajer), 56. Ehrenberger (Bartovič, Bajer), 58. Bajer (Rozsíval). Vyloučení: 5:3. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0.

HC Predators Česká Lípa

M. Dobrovolný — L. Bahník, M. Grešl, V. Dobíhal, D. Uhlarik, Š. France, F. Čejka — A. Šlechta, L. Kulhánek, V. Havel, P. Košnar, T. Sturhár, M. Vondruška, T. Štěrba, B. Procházková, T. Bárta, J. Škoda, M. Kintr.

O. Kanca — M. Bajer, L. Ehrenberger, V. Stromský, M. Kanca , T. Vápeník, D. Hrouda, J. Seidl — D. Rozsíval, A. Bartovič, D. Kytka, M. Šťástka, I. Maxin, A. Langer, M. Kratochvíl, D. Wagner.

Libor Daněk
„Po většinu zápasu jsme měli více ze hry, ale nakonec to bylo trošku drama. Nezvládli jsme vstup do druhé třetiny, soupeř se čtyřikrát prosadil a hrálo se zas od začátku. Ceníme si toho, že naši kluci nezazmatkovali, nenechali se vykolejit a zaslouženě utkání dotáhli do vítězného konce.“

3. kolo, neděle 27. září 2020

HC Predators Česká Lípa