Mladší dorost "B" předčil Pardubice, hattrickem se blýskl Křepelka

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Liberec - Tygři dokázali získat tři body hlavně díky skvělé týmové práci a vyrovnanému výkonu ve všech periodách. "Čistého" hattricku dosáhl Jan Křepelka. Severočeši tedy přerušili nepříznivou sérii pěti zápasů, ve kterých získali pouhý bod za remízu s Benátkami nad Jizerou.

14. kolo, neděle 29. listopadu 2015

Branky a nahrávky: 8. Žurek (Zeman), 8. Mojžíšek (Křepelka), 26. Křepelka (Jansa), 29. Křepelka (Vomáčka), 46. Křepelka (Cikhart), 58. Cikhart.

Bílí Tygři Liberec "B"

Zajíček (45. Žilka) - Mojžíšek, Havlíček, Bartoš, Kolbaba, Žurek, Starý - Křepelka, Dupal, Zeman, Jiruš, Cikhart, Strnad, Hornická, Forejtová, Jansa, Vomáčka

14. kolo, neděle 29. listopadu 2015

Bílí Tygři Liberec "B"