Napínavou bitvu deváté třídy s Jihlavou rozhodlo v liberecký prospěch prodloužení

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Utkání deváťáků v Jihlavě nabídlo vyrovnanou bitvu. Náš tým dlouho těsně prohrával, až se mu na začátku třetí části podařilo dvěma slepenými zásahy skóre otočit. Domácí ovšem srovnali krok a šlo se do prodloužení, které v čase 62:56 ukončil David Hrouda.

nadst. 11, sobota 19. března 2022
2:3p
(1:0, 0:0, 1:2 - 0:1)

Branky a nahrávky: 9. Gross (Suchan), 51. Kouba (Koníř) – 41. Langer (Hrouda), 43. Šťástka (Rozsíval, Bartovič), 63. Hrouda (Šťástka, Langer).

HC Dukla Jihlava

J. Novák (O. Štěbeták) — D. Podroužek, V. Mašek, V. Tomica, F. Vaněk, D. Zmrhal — O. Fink, M. Gross, A. Suchan, V. Macek, J. Lukáš, D. Koníř, M. Kouba, M. Bačkovský.

Š. Bogač — T. Průšek, M. Kanca , J. Seidl, D. Hrouda, T. Vápeník — I. Maxin, A. Bartovič, D. Rozsíval, M. Šťástka, D. Kytka, A. Langer, D. Krajdl, M. Kratochvíl, M. Bajer.

nadst. 11, sobota 19. března 2022
2:3p