Nezastavitelný Sanejstr řídil vysoké vítězství sedmičky v Letňanech

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Sedmá třída v Letňanech během první třetiny prohrávala, jenže spíše to naše hráče zdravě vybudilo. V dalším průběhu už totiž soupeře k ničemu nepustili a sami navyšovali skóre. Hned sedmi body se s bilancí 4+3 blýskl Stanislav Sanejstr!

4. kolo, úterý 28. září 2021

Branky a nahrávky: 8. Šimáček, 12. Zaťko (Stibůrek) - 8. Jančařík (Zet), 16. Sanejstr (Jančařík, Šejc), 19. Jančařík (Sanejstr), 24. Volavka (Zet), 28. Jančařík (Šejc, Čančík), 34. Šejc (Sanejstr), 34. Cerman (Sanejstr), 37. Sanejstr (Čančík), 46. Fadrhonc (Čutta), 51. Sanejstr (Cerman), 57. Sanejstr (Šejc). Vyloučení: 6:1. Využití: 1:2. V oslabení: 0:0.

HC Letci Letňany

Vítek (41. Krajčík) - Spanlang, Bajer, Kraus, Stibůrek, Exner - Čmerda, Vosmík, Kalčev, Boháček, Koranda, Bláha, Šimáček, Zaťko, Potočný, Andrušenko, Turek, Volek.

Maxin - Cerman, Tokar, Somorovský, Jančařík, Sanejstr, Al-Dhaief, Tomka, Čutta, Krechler, Šejc, Filo, Fadrhonc, Volavka, Zet.

4. kolo, úterý 28. září 2021

HC Letci Letňany