Odměna za dobrý výkon! Osmáci v závěru zlomili Náchod

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Tygří osmáci sehráli s Náchodem pohledné utkání. Ačkoliv hráli dobře, soupeř dokázal třikrát vymazat liberecký náskok. Napočtvrté se to už ovšem Náchodu nepodařilo a tři body zůstaly doma.

nadst. 9, sobota 19. února 2022

Branky a nahrávky: 27. Baksalary (Svoboda, Choma), 42. Mindl, 47. Šťástková (Zeman), 53. Sanejstr, 59. Šmucr (Svoboda) – 40. Vancl (Flaška), 46. Gois (Daniel), 48. Gois (Tichý, Daniel).

O. Maxin (M. Hrášek) — M. Baksalary, Š. Šmucr, S. Sanejstr, S. Zeman — M. Mindl, D. Werner, P. Švec, S. Hrabčák, J. Svoboda, J. Beránek, S. Kříž, V. Šťástková, D. Choma, Š. Šejc.

HC Náchod

J. Hovanec — V. Vancl, P. Pfeifer, T. Podškubka, M. Flaška, J. Sháněl — S. Drábek, M. Bohuněk, P. Malinová, A. Daniel, O. Pelda, M. Verner, F. Gois, J. Bubeníček, M. Tichý, J. Čermák, J. Cvrček.

Ctibor Jech ml.
„Chválím hráče za dobře odehraný zápas. Byli jsme lepším týmem, hráli jsme trpělivě. Jen neproměňování šancí nás mohlo trochu mrzet. I když bylo skóre dlouho těsné a vyrovnané, pořád jsme věřili, že se to prolomí. Díky našemu sebevědomí se to nakonec podařilo. Výborně nás podržel také sedmák Ondra Maxin v bráně.“

nadst. 9, sobota 19. února 2022

HC Náchod