Osmá třída nadělila Jablonci kanára, Charvát si připsal nulu

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Tenisový výsledek přinesl zápas naší osmé třídy v Jablonci. Bílí Tygři regionálního souseda díky koncentrovanému výkonu porazili jednoznačně 6:0. Brankář Sebastian Charvát si do statistik připsal vychytanou nulu!

nadst. 10, sobota 26. února 2022

Branky a nahrávky: 4. Beránek (Werner, Choma), 14. Sanejstr (Kříž), 28. Kříž (Werner), 30. Šejc (Kříž), 31. Šejc (Čančík), 41. Moussa (Zeman).

HC Vlci Jablonec

J. Balaš, (K. Havlíček) — M. Jastrab, O. Musil, L. Maděra, L. Richtárik, J. Kolátor, M. Mairich, D. Mráček, T. Kubín, A. Bartel, Š. Sádovský, J. Bleša, F. Vérteši, J. Skřebský, J. Klámrt.

S. Charvát (M. Hrášek) — Š. Šmucr, M. Baksalary, S. Sanejstr, S. Zeman — M. Čančík, M. Mindl, V. Moussa, M. Bernat, J. Beránek, D. Werner, S. Kříž, D. Choma, Š. Šejc.

Ctibor Jech ml.
„Z našeho pohledu to byl velmi dobře odehraný zápas, jak v obraně, tak v útoku. Když jsme vzadu nějak "zahořeli," výborně nás podržel Seba Charvát v brance. Vepředu jsme byli produktivní, perfektně jsme bruslili a otáčeli hru, navíc jsme byli důslední okolo brány. Od začátku do konce jsme podali soustředěný výkon, všechny chválím.“

nadst. 10, sobota 26. února 2022

HC Vlci Jablonec