Osmá třída našla cestu přes letňanskou obranu

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Tygří osmička narazila na hodně defenzivně laděného soupeře z Letňan. Utkání bylo dlouho bezgólové, ve druhé části ale branky začaly padat. Severočeši porazili Pražany 7:3.

4. kolo, středa 28. září 2022

Branky a nahrávky: 26. Čutta, 28. Telyčko, 32. Čančík (Jančařík), 41. Jančařík (Čančík), 56. Čančík (Jančařík), 57. Tomka (Somorovský), 59. Čutta (Čančík) – 31. Boháček (Freiberg), 33. Kraus (Kalčev), 53. Kostenko (Stibůrek).

O. Maxin (M. Bureš) — D. Novák, M. Tureček, D. Sůra, D. Cerman, D. Al-Dhaief, M. Tokar, Š. Tomka — D. Telyčko, M. Čančík, T. Jančařík, A. Somorovský, M. Čutta, J. Fadrhonc, K. Volavka.

HC Letci Letňany

O. Vítek (S. Honajzer) — M. Kraus, M. Stibůrek — M. Kalčev, V. Boháček, F. Zaťko, M. Skrebela, V. Freiberg, Š. Turek, O. Volek, S. Němec, S. Bosák, I. Kostenko.

Ctibor Jech ml.
„Zápas pro nás byl velmi těžký. Dlouho už jsem neviděl, aby soupeř přijel a hrál v pěti lidech odstoupenou obranu okolo branky. Byl to úplně jiný rytmus hry, než na který jsou hráči zvyklí. V žácích to není obyvklé. Začátek jsme měli poměrně ospalý, a přestože jsme měli šance, neprosazovali jsme se. To nás provázelo prakticky celý zápas, i když v dalším průběhu už nám to začalo padat. Mohli jsme dát o pět šest gólů víc, musíme být na produktivitu důslední. S hráči jsme na to téma absolvovali i mítink.“

4. kolo, středa 28. září 2022

HC Letci Letňany