Osmá třída předvedla dobrý výkon a Lomnici porazila hladce 7:0!

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Osmáci v zápase s Lomnicí neponechali nic náhodě a už v první minutě hry se ujali vedení, které si po zbytek utkání hlídali a ještě jej navyšovali. Nakonec zvítězili vysoko 7:0 a brankářská dvojice Lukáš Tomeš - Ferdinand Macourek zůstala nepřekonána.

6. kolo, sobota 19. října 2019

Branky a nahrávky: 1. Kučera (Shpilka), 3. Shpilka (Jakub Jína), 11. Klimov (Hájek, Kučera), 24. Zenker (Tomka), 36. Ulman, 52. Ficenec (Macháček), 53. Kučera (Tomka). Rozhodčí: Hanzlík, Kaňkovský, Krejbich, Serbus. Vyloučení: 4:4 (vyšší tresty: 0:2). Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 7:0.

Tomeš (30. Macourek) - Ficenec, Tomka, Macháček, Ciolek - Hájek, Jakub Jína, Zenker, Kučera, Moussa, Ulman, Klimov, Kadlec, Shpilka.

HC Lomnice nad Popelkou

Dlouhý (30. Láska) - Plšek, Hubačík, Dubský, Pokorný - Lhota, Langner, Mašek, Škoda, Vágenknecht, Kotyk, Apráš, Raška.

6. kolo, sobota 19. října 2019

HC Lomnice nad Popelkou