Osmá třída přestřílela Pardubice, náskok si vypracovala už v první třetině

Liberec - Tygři byli v ofenzivně laděném střetnutí úspěšnější a Dynamo přehráli poměrem 6:2! Naši hokejisté vyhráli úvodní dvacetiminutovku 3:0, a jelikož hned v první minutě další třetiny znovu skórovali, připravili si cestu k vítězství. Třemi kanadskými body se na něm podíleli Vasyl Shpilka (2+1) a Pavel Průšek (1+2).

22. kolo, sobota 15. února 2020
2:6
(0:3, 2:1, 0:2)

Branky a nahrávky: 32. Jedlička (Křečan, Kaštánek), 34. Prostřední (Jedlička, Bolehovský) - 11. Kučera (Průšek), 19. Shpilka (Průšek), 20. Průšek (Shpilka), 21. Shpilka (Kadlec), 54. Kučera, 56. Hájek (Ulman). Rozhodčí: Pilný - Mikula, Teplý. Vyloučení: 4:3. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 0:4, 2:4, 2:6.

HC Dynamo Pardubice

Antoš - Lédl, Křečan, Kaštánek, Mikula - Chabada, Jedlička, Bolehovský, Pilař, Černý, Prostřední, Pražan.

Macourek (Tomeš) - Ficenec, Klimov, Průšek, Macháček, Ciolek - Hájek, Kučera, H. Moussa, Ulman, Kadlec, Shpilka, Jan Jína, Zenker.

Vojtěch Fiala
„První dvě periody to byl rozpačitý výkon. Hráli jsme hurá vpřed, dozadu se nám naopak moc nechtělo. Třetí část byla o poznání lepší a podařilo se nám i výsledkově odskočit. Skvěle zachytali oba naši gólmani.“