Osmá třída proti Jaroměři zaznamenala vysoké vítězství

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Osmička v duelu s Jaroměří dominovala a po většinu zápasu diktovala tempo hry. V nadstavbové části si náš tým připsal čtvrtou výhru z pěti utkání.

nadst. 5, úterý 11. ledna 2022

Branky a nahrávky: 4. Krajdl (Švec, Šťástková), 7. Bělohorský (Beránek), 17. Hrabčák (Choma), 25. Hrabčák (Zeman, Moussa), 38. Choma, 39. Werner (Kříž), 41. Zeman (Bělohorský), 57. Krajdl (Hrabčák) – 17. Burian (Hofman, Horák).

S. Charvát — S. Zeman, M. Mindl, M. Baksalary, Š. Šmucr — S. Hrabčák, D. Krajdl, Š. Bělohorský, D. Choma, D. Werner, J. Beránek, S. Kříž, V. Moussa, V. Šťástková, P. Švec, M. Bernat.

HC Jaroměř

A. Fajfr — M. Horák, V. Dvořák, V. Pleskač, M. Kukal, R. Příkaský, V. Syrovátko — M. Burian, J. Hofman, L. Žilka, T. Pavlát, M. Pavliš, D. Bedlek, M. Petiška, V. Urlich.

nadst. 5, úterý 11. ledna 2022

HC Jaroměř