Osmá třída si i přes mnoho nevyužiých šancí poradila s pražskou Kobrou

Liberec - Jako první se do vedení dostali už v první minutě hráči Kobry, Liberečtí se ovšem rychle vzpamatovali a zbytek utkání byl převážně v jejich režii. Osmáci nakonec z mnoha vytěžili čtyři branky a zvítězili 4:1.

26.kolo, neděle 11. února 2018
4:1
(1:1, 1:0, 2:0)

Branky a nahrávky: 15. Knébl (Typolt), 34. Leden (Tůma), 50. Oberreiter (Tůma), 56. Jobek (Hujer) - 1. Bečvařík (Saidler). Vyloučení: 6:3. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0.

Franz - Jakubec, Culek, Oberreiter, Šíma, Tůma - Vološín, Typolt, Havlíček, Knébl, Hrabčák, Polák, Kříž, Jobek, Leden, Hujer

HC Kobra Praha

Tuček - Štuma, Chytil, Hrouda, Halbych, Malík, Bečvařík - Souš, Fillippov, Václavek, Fencl, Halfar, Shaklein, Saidler

Do zápasu vstoupili lépe hráči Kobry, kteří se už v úvodní minutě zápasu dostali do vedení. Liberečtí se ovšem z úvodní studené sprchy rychle oklepali a pět minut před první sirénou srovnali na 1:1.

Obléhání hostující svatyně pokračovalo v prostředním dějství, vynikacíjího brankáře Pražanů se ovšem Tygrům dlouho nedařilo překonat. Nakonec se jim to ale přeci jen podařilo a dostali se do vedení. Z mnoha šancí vytěžili svěřenci trenéra Vojtěcha Fialy ještě dvě branky a zvítězili poměrem 4:1.

Vojtěch Fiala
„Obléhání hradu, jinak se to nedá nazvat. Když si vezmu, že na množství vytvořených šancí jsme vstřelili pouze čtyři góly, tak je to opravdu slabá produktivita. Tím chvi také vyzdvihnout výkon brankáře soupeře. Hráčům říkáme, že si gól musí zasloužit a dnes jsme toho o moc víc, než jen posunout puk směrem na bránu, neudělali a to je málo.“