Osmá třída si poradila s Havlíčkovým Brodem, naděje ještě žije

Havlíčkův Brod/Liberec - Osmáci si v duelu s Havlíčkovým Brodem zkušeně pohlídali výsledek. Soupeře do většího počtu šancí nepouštěli a když už ano, jistými zákroky výsledek jistil Robert Leško. Tygři jsou druzí o bod za Mladou Boleslaví, tým čekají poslední dva zápasy sezony.

Václav Lacek o utkání

„Vstřelili jsme rychlou branku v úvodu utkání, navíc další dva naše góly padly v závěru první třetiny. Následně jsme již koncentrovanou hrou kráčeli střídání po střídání za vítězstvím. Hattrick zaznamenal Milan Jobek.“

Vojtěch Fiala
Liberec
„Zápas jsme si pohlídali, i když mohlo padnout ještě více branek. Soupeř nic nevzdával ani za nepříznivého stavu, v důležitých chvílích nás podržel brankář Leško. Chceme získat do konce sezony plný počet bodů, čeká nás ještě Hradec a v sobotu Kolín. Vše nasvědčuje tomu, že skončíme o bod druzí za Mladou Boleslaví, ale naděje na zázrak ještě pro náš tým žije."