Osmá třída si poradila s Havlíčkovým Brodem, naděje ještě žije

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Havlíčkův Brod/Liberec - Osmáci si v duelu s Havlíčkovým Brodem zkušeně pohlídali výsledek. Soupeře do většího počtu šancí nepouštěli a když už ano, jistými zákroky výsledek jistil Robert Leško. Tygři jsou druzí o bod za Mladou Boleslaví, tým čekají poslední dva zápasy sezony.

XVII.kolo, sobota 16. března 2019

Branky a nahrávky: 1. Hois (Janata, Riedel), 18. Jobek (Vološín), 19. Jobek (Vološín, Jansa), 24. Hois (Janata), 46. Jobek, 48. Janata (Hois). Vyloučení: 6:6, navíc Jobek (LIB) 10 minut. Diváci: 250.

Leško, Petříček - Ehrenberger, Várady, Jakubec, Pérez D., Riedel, Janata, Hrabčák, Pérez J., Hois, Zverka, Vološín, Jansa, Nebuželská, Jobek

Václav Lacek o utkání

„Vstřelili jsme rychlou branku v úvodu utkání, navíc další dva naše góly padly v závěru první třetiny. Následně jsme již koncentrovanou hrou kráčeli střídání po střídání za vítězstvím. Hattrick zaznamenal Milan Jobek.“

Vojtěch Fiala
„Zápas jsme si pohlídali, i když mohlo padnout ještě více branek. Soupeř nic nevzdával ani za nepříznivého stavu, v důležitých chvílích nás podržel brankář Leško. Chceme získat do konce sezony plný počet bodů, čeká nás ještě Hradec a v sobotu Kolín. Vše nasvědčuje tomu, že skončíme o bod druzí za Mladou Boleslaví, ale naděje na zázrak ještě pro náš tým žije.“

XVII.kolo, sobota 16. března 2019