Osmá třída zvládla ostré derby s Vlky

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Tygří osmáci nejprve ve čtvrtek 28. října porazili v přípravném utkání Spartu po skvělém výkonu celého týmu 8:3. O dva dny později už zavítali k soutěžnímu utkání do Jablonce. Domácí během třetí části vedli, nicméně náš tým dokázal skóre otočit a tvrdou bitvu úspěšně zvládl.

7. kolo, sobota 30. října 2021

Branky a nahrávky: 18. Jastrab (Musil), 23. Klámrt (Mairich, Kolátor), 29. Musil (Jastrab), 34. Kouďa, 44. Kolátor (Richtárik) - 3. Bělohorský (Bernat), 9. Werner (Hrabčák), 23. Zeman (Choma), 35. Bělohorský,45. Bělohorský (Baksaláry). Vyloučení: 9:4. Využití: 1:1. V oslabení: 0:1.

HC Vlci Jablonec

Balaš - Jastrab, Musil, Dobrovolný, Richtárik, Kolátor, Mairich, Kouďa, Kubín, Bartel, Maděra, Vérteši, Bleša, Havlíček, Mráček, Klámrt.

Hrášek - M. Kanca, Werner, Švec, Bernat, Hrabčák, Baksaláry, Beránek, Kytka, Kříž, Šťástková, Choma, Krajdl, Zeman, Bělohorský.

Ctibor Jech ml.
„Byl to fyzicky strašně moc náročný zápas, navíc byl horší led a puky odskakovaly. Jablonec do toho šel od první minuty hodně fyzicky, na oko to moc pohledné utkání nebylo. Určitě jsme byli hokejovější, gólů jsme mohli dát více. Inkasované branky naopak většinou pramenily z našich chyb a brejků Jablonce. Mrzí mě, že to bylo hodně o fyzické hře a ne tolik o hokeji. Kluky chválím za to, jak udrželi nervy na uzdě a byli trpěliví.“

7. kolo, sobota 30. října 2021

HC Vlci Jablonec