Osmáci berou další dva body! Kolín rozstříleli vysoko 9:1!

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Kolín/Liberec - Osmá třída se poprvé v sezoně střetla s Kolínem a byla úspěšná! Kozly přehrála vysoko 9:1, když ve všech třech třetinách dokázala vstřelit tři branky. Dvakrát se našemu mužstvu podařilo překonat soupeřova brankáře v početní výhodě.

VII.kolo, sobota 20. října 2018

Branky a nahrávky: Jobek, Shpilka (Jansa), Jaromír Pérez (Jansa), Jobek, Jansa (Shpilka), Janata (Jaromír Pérez), Hois, Jobek (Vološín), Jaromír Pérez. Střely na branku: 8:28 (4:10, 4:8, 0:10). Vyloučení: 3:3. Využití: 0:2.

Leško Robert, Petříček Matyáš - Ehrenberger Jakub, Riedel Filip, Várady Daniel, Janata Radek, Jakubec Matouš, Pérez Diego, Hrabčák Damian, Pérez Jaromír, Oberreiter Petr, Hois Vojtěch, Vološín Tadeáš, Jansa Samuel, Jobek Milan, Shpilka Vasyl

Vojtěch Fiala o dvou brankách v posledních dvou duelech:

„V obou zápasech jsme mluvili už před utkáním o tom, že bychom chtěli poctivou hrou v obraně udržet nulu vzadu a zároveň samozřejmě nastřílet co nejvíc branek. Jeden obdržený gól je pěkná vizitka, radši bych ale podobnou otázku řešil po zápasech s Hradcem Králové, Mladou Boleslaví a Jihlavou. Tyto týmu jsou v aktuálním ročníku našimi největšími soupeři v soutěži.“

Vojtěch Fiala
„V Kolíně jsme byli lepším týmem. Na druhou stranu domácí nehráli vůbec odevzdaně i za rozhodnutého výsledku ve třetí třetině. Chtěli jsme uhrát nulu, což se nakonec nepovedlo, i tak lze ale hráče pochválit za to, že nic nepodcenili a utkání zvládli.“

VII.kolo, sobota 20. října 2018