Osmáci jasně přehráli Mladou Boleslav poměrem 8:1

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Liberec - Naše mužstvo vstoupilo do utkání s Mladou Boleslaví nejlépe, jak mohlo. Po čtyřech střídáních vedlo už 3:0 a vedení navyšovalo až do závěrečné sirény. Tygři nakonec vyhráli vysoko 8:1 a soutěží tak dále kráčí pouze s jedinou porážkou.

6. kolo, sobota 07. října 2017
()

Vopravil, Franz - Culek, Šíma, Plos, Meisel, Dvořák, Havlíček - Trunda, Polák, Hujer - Typolt, Kříž, Leden - Dědek, Knébl, Kadlec

Vojtěch Fiala
„Měli jsme jednoznačnou převahu od první minuty. Po čtyřech střídáních jsme vedli 3:0. Jsme rádi, že se téměř po dvou měsících úspěšně vrátil do sestavy Jakub Dvořák, který doléčil zlomenou klíční kost.“

6. kolo, sobota 07. října 2017
()