Osmáci na Spartě bojovali ze všech sil, nakonec těsně prohráli

Praha/Liberec - Osmá třída se za předvedený výkon proti lídrovi z pražské Sparty rozhodně stydět nemusí. Bojovala ze všech sil a až do konce duelu sahala po bodech. Nakonec svému soupeři těsně podlehla 4:6.

27.kolo, sobota 17. února 2018
6:4
(3:2, 2:2, 1:0)

Branky a nahrávky: 9. Hamara, 11. Bareš (Hamara), 17. Kalný (Holl), 34. Bareš (Němec), 40. Kalný, 52. Němec - 6. Trunda (Hujer), 17. Hujer (Trunda), 22. Knébl (Jobek, Kříž), 31. Hujer (Knébl). Vyloučení: 2:4. V oslabení: 1:0.

Dlouhý (Potapov) - Brůna, Čečetka, Bareš, Pražák, Hamara, Pospíšil, David, Hamršmíd, Čáp, Červenka, Kalný, Němec, Menzel, Holl, Tomov

Franz (Vopravil) - Dědek, Meisel, Šíma, Tůma - Plos, Typolt, Knébl, Kříž, Trunda, Jobek, Hujer

Tygři do souboje se Spartou vkročili správnou nohou. Po šesti minutách hry skóroval Tomáš Trunda a naše mužstvo vedlo. Jenže ne na dlouho, sparťané o chvíli později během dvou minut obrátili skóre na svou stranu a vedení si dokázali udržet až do první sirény.

Pak zase zvrátili nepříznivý vývoj duelu Tygři, kteří se díky brankám Knébla s Hujerem dostali podruhé během duelu do vedení. Bohužel to bylo z jejich strany vše, na další tři branky soupeře už reagovat nedokázali, i tak si ale od trenéra Vojtěcha Fialy vysloužili pochvalu. „Oproti minulém zápasu byl k vidění velký rozdíl v nasazení, osobní statečnosti a odpovědnosti našich hráčů. I přes porážku si všichni kluci zaslouží pochvalu."

Vojtěch Fiala
„Sparta je leader skupiny, ale musím říct, že se kluci nenechali ničím zastrašit a od první do poslední minuty hráli se Spartou vyrovnanou partii. A to jak po optické stránce, tak i výsledkové. Bojovalo se o body do posledních minut. Oproti minulém zápasu byl k vidění velký rozdíl v nasazení, osobní statečnosti a odpovědnosti našich hráčů. Zatím asi nejlepší utkání v tomto kalendářním roce, tým pracoval a táhl za jeden provaz. I přes porážku si všichni kluci zaslouží pochvalu.“