Osmáci nepředvedli ideální výkon, proti Kolínu ale slaví dva body

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Kolín/Liberec - Osmá třída v duelu proti Kolínu hned devětkrát skórovala, i přesto nepodala ideální výkon. Jelikož však nakonec soupeř nervozitu našeho celku ani četná vyloučení nevyužil, oba body berou Tygři.

15.kolo, sobota 25. listopadu 2017
()

Vopravil - Tůma, Dvořák, Culek, Meisel, Šíma, Dědek - Kříž, Polák, Trunda - Typolt, Leden, Plos - Sýkorová, Knébl, Kadlec Dom.

Vojtěch Fiala
„Dlouho jsme byli nervózní, po vstřelení gólu sice nervozita opadla, ale polevili jsme v obraně. Inkasované branky jsme nemuseli dostat. Na naší straně bylo také mnoho zbytečných vyloučení, což by se nám při vyrovnanějším vývoji mohlo stát osudným.“

15.kolo, sobota 25. listopadu 2017
()