Osmáci padli i přes tři góly Jana Jíny. S Mountfieldem nezvládli poslední část

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Tygří osmá třída vedla po čtyřiceti minutách nad Hradcem 2:1 a zdálo se, že by mohla zápas dotáhnout do úspěšného konce. Východočechům se ovšem nesmírně vydařila třetí perioda, v níž dokázali převrátit skóre ve svůj prospěch. Tygrům nepomohl ani hattrick Jana Jíny, který se postaral o všechny branky domácích.

14. kolo, pátek 13. prosince 2019

Branky a nahrávky: 29. Jan Jína, 37. Jan Jína, 60. Jan Jína - 16. Šedivý (Krögler), 44. Novotný (Jón), 48. Jón, 55. Jón, 59. Novotný (Jón). Rozhodčí: Borecký, Krátký. Vyloučení: 2:5. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:5, 3:5.

Tomeš - J. Ficenec, Tomka, Macháček, Ciolek, Ehrenberger - Kučera, Rozsíval, Ulman, Bartovič, Kadlec, Shpilka, Jan Jína, Zenker.

Mountfield HK

Meišner - D. Ficenec, Bek, Lhotský, Černý, Krögler, Ondruš - Ulrich, Vrbenský, Voděracký, Hynek, Šinkovský, Jón, Pokorný, Novotný, Šedivý.

14. kolo, pátek 13. prosince 2019

Mountfield HK