Osmáci padli v rozhodujícím klání na ledě Mladé Boleslavi 4:5

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Mladá Boleslav/Liberec - Obrovská škoda. Tygří osmáci po skvělé sezoně zřejmě skončí bez závěrečného turnaje a mistrovství České republiky. Rozhodl souboj o první příčku, ve kterém naše mužstvo po velmi vyrovnaném průběhu soupeři podlehlo těsně 4:5. I tak patří celému týmu za parádní výkony velká gratulace!

XXV.kolo, neděle 03. března 2019

Branky a nahrávky: 31. Jobek, 33. Pérez J. (Hois), 35. Dvořák (Vološín), 42. Jansa (Dvořák, Ehrenberger). Vyloučení: 3:8. Diváci: 140.

Leško (Tomeš) - Ehrenberger, Varády, Jakubec, Pérez D., Dvořák, Riedel, Janata, Hrabčák, Pérez J., Hois, Vološín, Shpilka, Jansa, Jobek

Trenér Vojtěch Fiala o závěru duelu:

„Ve hře 5 na 5 jsme hráli skvěle, ještě pět minut před koncem jsme byli na konci my. Rozhodující gól na 5:4 byla nepřehledná situace, kde trmu vrmu v našem brankovišti ukončil hvizd se signalizací gólu. Soupeři gratulujeme, je to hořká tečka na konci sezony, ale odcházíme rozhodně se vztyčenou hlavou.“

Vojtěch Fiala
„Zápas rozhodly detaily, odehráli jsme jednoznačně náš nejlepší zápas sezony. Hráli jsme zodpovědně a v maximálním úsilí celých 60 minut. Na kluky jsme pyšní za to, co předvedli. Mrzí mě, že po našem odskočení na 3:1 jsme nezvládli udržet vedení a zbytečnými fauly nabídli soupeři přesilovky 5 na 3 a 5 na 4, kterými Boleslav ztrátu dotáhla. Pak už byl zápas jen o pár situacích.“

XXV.kolo, neděle 03. března 2019