Osmáci prohráli s Pardubicemi, navázat na Spartu se jim nepodařilo

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Liberec - Osmá třída nedokázala navázat na výkon z utkání proti pražské Spartě a silným Pardubicím podlehla. Utkání nakonec skončilo poměrem 3:5 a naše mužstvo tak zůstává bez bodu.

12.kolo, sobota 04. listopadu 2017
()

Vopravil, Franz - Tůma, Šíma, Culek, Dvořák, Meisel - Trunda, Polák, Leden - Typolt, Kříž, Plos - Dědek, Sýkorová

Vojtěch Fiala
„Po minulém týdnu, kdy jsme přivezli výhru z Prahy, jsme šli do střetnutí proti Pardubicím s tím, že budeme chtít navázat na náš výkon ze Sparty. Vstup do zápasu a vlastně celá první třetina se nám vůbec nepovedla. V naší hře bylo příliš mnoho nepřesností a postupem času jsme byli nervóznější družstvo, což se projevilo i zbytečnými fauly. Definitivní zlom byl, když se nám nepodařilo snížit po několika šancích na 3:4, ale soupeř odskočil na 5:2. Pardubice byly lepším týmem.“

12.kolo, sobota 04. listopadu 2017
()