Osmáci se natrápili s Havlíčkovým Brodem, berou ale dva kýžené body

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Havlíčkův Brod/Liberec - Nebyl to zápas, ve kterém by naše mužstvo dominovalo. Soupeř ve třetí třetině přidělal libereckým trenérům třemi brankami vrásky na čele, Bílí Tygři ale bojovností těsný náskok udrželi a berou do tabulky veledůležité dva body i přes rozsáhlou marodku.

XIII.kolo, sobota 01. prosince 2018

Branky a nahrávky: Peréz J. (Vološín), Zverka (Jansa), Hrabčák (Jobek), Zverka (Jansa), Peréz J. (Oberreiter). Střely na branku: 10:34 (5:10, 0:14, 5:10). Vyloučení: 4:3. Využití: 1:1.

Matyáš Petříček (40. Ferdinand Macourek) - Ehrenberger Jakub, Várady Daniel, Jakubec Matouš, Pérez Diego, Oberreiter Petr, Hrabčák Damian, Pérez Jaromír, Zverka Michal, Vološín Tadeáš, Shpilka Vasyl, Jansa Samuel, Nebuželský Adam, Jobek Milan

Trenér Vojtěch Fiala o ztrátě náskoku a posledních minutách:

„Byli jsme lepším týmem, ale nedůsledností během třetí třetiny a poctivým přístupem soupeře jsme ztratili gólový náskok a klid. Poslední tři minuty byly dramatičtější, než bychom si přáli. Tím, že jsme nastupovali do zápasu ve třinácti lidech a během utkání se zranili Matouš Jakubec i Adam Nebuželský, situace nenabízela moc možností k úpravám sestavy. Uhrát si to museli všichni hráči.“

Vojtěch Fiala
„V Havlíčkově Brodě jsme kvůli marodce hráli bez čtyř hráčů základní sestavy. Příležitost a jiné role tak dostali další hráči a hráči sedmé třídy. Po dvou třetinách jsme měli solidní náskok 5:1, ale domácím jsme dali zbytečně čuchnout. Naše dvě zaváhání využili a naopak z našich šancí, kterých jsme si i ve třetí třetině vytvořili požehnaně, se nám prosadit nepodařilo. Tři minuty před koncem bylo skóre 4:5, ale poslední minuty a powerplay Brodu jsme zvládli.“

XIII.kolo, sobota 01. prosince 2018