Osmáci slaví vysokou výhru! Pardubice zdolali 8:2

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Pardubice/Liberec - Potřebná výhra, potřebné body. Tygří osmá třída v duelu s Pardubicemi vedla po první části 2:0. Skóre sice nechala soupeře vyrovnat, ale poté se rozjel brankostroj, na který domácí nedokázali odpovědět. Šelmy vyhrály 8:2.

XXIII.kolo, sobota 16. února 2019

Branky a nahrávky: 15. Janata (Pérez D., Pérez J.), 15. Vološín (Jobek), 27. Jansa (Jobek), 35. Dvořák (Hois), 38. Janata (Pérez J.), 39. Jobek (Vološín), 55. Hois (Jakubec), 59. Vološín (Jobek, Jansa). Vyloučení: 3:0. Využití: 0:3.

Leško, Petříček - Ehrenberger, Várady, Jakubec, Pérez D., Dvořák, Janata, Hrabčák, Pérez J., Hois, Zverka, Vološín, Jansa, Jobek, Riedel

Trenér Vojtěch Fiala o rozmanitosti střelců:

„Právě v tomto faktoru vidím naší sílu. Nejsme závislí pouze na jednom hráči, ale prosadit se dokáže víc kluků. Samozřejmě, když padají kotouče do branky lídrům, má to vliv na celý tým. Každý si prošel během sezony určitou střeleckou krizí, ale co se týká ofenzivy, momentálně jsme ve velmi dobrém rozpoložení.“

Ohlasy

„Zápas hodnotíme jako povedený, hlavně směrem dopředu jsme si vytvořili pěkné šance. První třetina skončila 2:0. Poté, co jsme soupeře na začátku druhé části nechali, bylo velmi důležité, že jsme opět odskočili a už ve druhé části prakticky rozhodli o výsledku duelu. Těší mě také, že se nám povedlo proměnit 3 ze 3 přesilovek, které nám soupeř nabídl a zároveň nebyl žádný vyloučený hráč na naší straně.“

XXIII.kolo, sobota 16. února 2019