Osmáci svedli s Hradcem vyrovnanou partii, nakonec se radoval soupeř

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Liberec - Souboj osmé třídy Bílých Tygrů se stejnou věkovou kategorií východočeského Hradce Králové nabídl atraktivní hokejovou podívanou. V té bylo na obou stranách vidět velké množství gólů i šancí, nakonec se radoval soupeř, který byl v efektivitě o trochu úspěšnější.

8. kolo, neděle 15. října 2017
()

Vopravil, Franz - Culek, Dvořák, Šíma, Meisel - Trunda, Polák, Hujer - Plos, Kříž, Leden - Typolt, Dědek

Vojtěch Fiala
„Bojovnost, nasazení i odvaha. Ani to vše tentokrát nestačilo na vítězství, nicméně musíme tým za tento zápas pochválit, jelikož Hradec patří mezi nejlepší týmy v Žákovské lize se skvělým gólmanem za zády. I když jsme od poloviny zápasu prohrávali, tak jsme se nepoložili a do konce se snažili dorovnat nepříznivé skóre. Klíčových bylo 59 vteřin, během kterých jsme ve 35. minutě dostali tři branky. Ty daly Hradci luxusní náskok, který si dokázal udržet.“

8. kolo, neděle 15. října 2017
()