Osmáci ubojovali výhru v Pardubicích

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Pardubice/Liberec - S velkými nervy. Osmá třída vybojovala vítězství v duelu s pardubickým Dynamem, a to i přestože si soupeř v závěru utkání vytvořit tlak. Hubený náskok ale naše mužstvo uhájilo a bere dva body!

20.kolo, sobota 06. ledna 2018

Branky a nahrávky: 13. Kříž (Typolt), 20. Havlíček (Dvořák), 41. Plos (Kříž).

Vopravil (Franz) - Tůma, Dvořák, Culek, Meisel, Dědek, Šíma - Kříž, Polák, Plos - Typolt, Leden, Knébl - Sýkorová, Janata, Havlíček

Už potřetí v sezóně se naše mužstvo utkalo s pardubickým Dynamem. V obou předchozích duelech se radoval hostující celek a jinak tomu nebylo ani tentokrát. Tygři uhájili po velké bitvě těsný náskok 3:2 a vezou zpět pod Ještěd dva body.

Vojtěch Fiala o rozhodujícím faktoru

"V náš prospěch rozhodlo to, že jsme se v koncovce semkli jako tým. Promíchali jsme také pár hráčů v sestavě. To vneslo do hry určitý impuls."

Rok 2018 tak zahájili výhrou a nechali také zapomenout na poslední vysokou porážku od pražské Sparty. V příštím kole čeká naše mužstvo Chrudim.

Vojtěch Fiala
„Byl to těžký zápas, navíc jsme koncovku odehráli v oslabení a bránili jednogólový náskok. Jsem rád, že to tým v Pardubicích uválčil i bez několika klíčových hráčů.“

20.kolo, sobota 06. ledna 2018

Branky a nahrávky: 13. Kříž (Typolt), 20. Havlíček (Dvořák), 41. Plos (Kříž).