Osmáci zlomili Jaroměř už v první třetině

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Stejně jako o den dříve proti Hradci Králové, taky v Jaroměři naši hráči otevřeli skóre už z první útočné akce. Tentokrát si ovšem náskok vzít nenechali, v první třetině se prosadili hned šestkrát a dokráčeli si pro vítězství 13:3.

nadst. 8, neděle 13. února 2022

Branky a nahrávky: 2. Petiška, 10. Petiška (Horák), 52. Urlich (Dvořák) – 1. Krajdl (Svoboda), 5. Beránek (Šejc), 8. Šmucr (Hrabčák), 15. Svoboda (Krajdl), 16. Hrabčák (Krajdl), 19. Šťástková, 24. Hrabčák (Sanejstr), 26. Hrabčák (Sanejstr), 28. Werner, 44. Zeman (Krajdl), 51. Krajdl (Šejc), 54. Krajdl (Hrabčák), 58. Kříž (Svoboda).

HC Jaroměř

M. Fajfrová (A. Fajfr) — V. Krejcar, V. Pleskač, V. Dvořák, M. Horák, S. Špráchal — M. Petiška, V. Urlich, L. Žilka, J. Hofman, D. Petira, M. Burian, M. Pavliš.

M. Hrášek (O. Maxin) — M. Mindl, Š. Šmucr, M. Baksaláry, S. Sanejstr, S. Zeman — S. Hrabčák, J. Svoboda, J. Beránek, D. Werner, S. Kříž, V. Šťástková, D. Krajdl, Š. Šejc.

nadst. 8, neděle 13. února 2022

HC Jaroměř